Opinie o Nas

Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę na przepływowe podgrzewacze wody zarówno gazowe jak i elektroniczne. W ofercie posiadamy m.in. podgrzewacze Junkers, Vaillant, Ariston oraz podgrzewacze Termet. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Kupując gazowe podgrzewacze Junkers czy Vaillant w naszym sklepie mają Państwo pewność udanych zakupów. Na każdy produkt czy to podgrzewacze Junkers czy Vaillant lub Termet otrzymują Państwo gwarancję producenta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Ariston Andris R 10 U Ariston Andris R 10 U
Producent: Ariston
Cena:

525,60 zł

szt.
zobacz więcej
Ariston Andris R 15 Ariston Andris R 15
Producent: Ariston
Cena:

612,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ariston Andris R 15 U Ariston Andris R 15 U
Producent: Ariston
Cena:

633,60 zł

szt.
zobacz więcej
Ariston Andris R 30 Ariston Andris R 30
Producent: Ariston
Cena:

655,20 zł

szt.
zobacz więcej

Podgrzewacze gazowe wody

Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę na przepływowe podgrzewacze wody zarówno gazowe jak i elektroniczne. W ofercie posiadamy m.in. podgrzewacze Junkers, Vaillant, Ariston oraz podgrzewacze Termet. Podgrzewacz wody to niezbędne uzupełnienie wyposażenia w każdym pomieszczeniu, w którym potrzebny jest dostęp do ciepłej wody, a nie ma możliwości podłączyć się do sieci centralnej. Są one bardzo popularne w blokach i w starszych budynkach, w których jest zamontowana instalacja gazowa. Oprócz tego podgrzewacze wody sprawdzają w się w przedsiębiorstwach, ponieważ gazowe podgrzewanie wody jest o wiele tańsze, niż elektryczne. W swojej ofercie posiadamy podgrzewacze wody przepływowe i podgrzewacze wody pojemnościowe. Niezależnie od tego, na jaki podgrzewacz wody padnie wybór, to gwarantujemy, że każdy z modeli charakteryzuje się genialną jakością i świetnym działaniem. Jeżeli z jakiegoś powodu nie została doprowadzona do Ciebie ciepła woda z sieci wodociągowej, to nie masz co się martwić! Nasze podgrzewacze gazowe, zarówno przepływowe jak i pojemnościowe genialnie spełnią swoje zadanie i będziesz w nich w pełni usatysfakcjonowany.

Gazowe podgrzewacze wody – przepływowe czy pojemnościowe?

Podgrzewacz wody przepływowy działa w prosty sposób – w momencie odkręcenia kranu z ciepłą wodą włącza się palnik oraz podgrzewa przepływającą w kranie wodę. Podgrzewacz gazowy przepływowy można podłączyć zarówno do jednego jak i wielu punktów poboru ciepłej wody. W przypadku podgrzewaczy gazowych pojemnościowych jest nieco inaczej. Podgrzewacz gazowy pojemnościowy magazynuje w zbiorniku wodę i ją podgrzewa. Wybierając ten rodzaj podgrzewacza, należy odpowiednio dobrać pojemność zbiornika adekwatnie do ilości oraz potrzeb wszystkich domowników. W swojej ofercie zgromadziliśmy podgrzewacze gazowe przepływowe i pojemnościowe. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Kupując gazowe podgrzewacze Junkers czy Vaillant w naszym sklepie mają Państwo pewność udanych zakupów. Na każdy produkt czy to podgrzewacze Junkers, czy Vaillant lub Termet otrzymują Państwo gwarancję producenta. Gazowe podgrzewacze wody to urządzenia niesamowicie wydajne i tańsze, niż elektryczne podgrzewacze wody. Nie czekaj i już teraz znajdź taki podgrzewacz gazowy, który najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, z pewnością żaden nasz klient nie będzie zawiedziony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl