Opinie o Nas
Czas realizacji zamówień

Warunki dostawy:

Towar zamówiony w sklepie internetowym ogrzewanie-domu.pl dostarczamy kurierem Fedex Express, na terenie Krakowa i okolic (po wcześniejszym ustaleniu terminu dostawy) przez pracownika naszego sklepu.

Zobacz mapę darmowej dostawy

 Na czas otrzymania przesyłki składa się:
czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier) 

Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, w okienku "Dostępność produktu", obok aktualnej ceny, pojawia się także informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru. Czas ten nie obejmuje czasu wysłania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki przewoźnikowi do momentu doręczenia. Dodatkowo dla klientów z Krakowa i okolic oferujemy usługę dostarczenia przesyłki tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie - dotyczy zamówień złożonych do godziny 14:00 (w dni robocze od poniedziałku do piątku); więcej informacji znajdziesz tutaj.

Po dodaniu towaru można ustalić najdogodniejszą wersję transportu. 

Większość popularnych towarów jest dostępnych natychmiastowo w naszym magazynie.
Jednakże dla części towarów z naszej oferty konieczne jest oczekiwanie na dostawę. By sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie towar jest dostępny, możesz skorzystać z podglądu w okienku "Dostępności" - na każdej karcie produktu.

 

Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

» Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy
Towar dostępny jest w naszym magazynie wysyłkowym. Zamówienie zrealizowane do godziny 10:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie". W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie.

Dodatkowo, na życzenie klienta, dostępna jest dodatkowo płatna usługa specjalna - dostawa w zawężonych godzinach dostawy przesyłki - do godziny 10:00, lub 12:00, po 17:00 do 19:00 lub po 19:00 do 22:00 lub dostawa w sobotę do godziny 10:00 lub 12:00. 
Godziny dostawy mogą ulec wydłużeniu w przypadku większej ilości paczek w danym rejonie.

» Produkt na zamówienie. Zamów już teraz.
Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Sprowadzany jest tylko na zamówienie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 5-10 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» Produkt tymczasowo niedostępny. Zapytaj o możliwość zamówienia.
Nie znamy przewidywanej daty dostawy produktu. Produkt zamawiany na życzenie klienta - dostępność i datę dostawy potwierdzamy dopiero po weryfikacji z naszymi dostawcami.

 

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację pocztą elektroniczną z numerem przesyłki.


Dostawa towarów wielkogabarytowych - informujemy, że dostawa za pomocą firmy spedycyjnej Fedex Express towarów wielkogabarytowych - ze względu na rozmiar lub konieczność właściwego zabezpieczenia towaru na czas transportu, przewożonego na palecie, następuje pod adres klienta ale bez wniesienia do lokalu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl