Opinie o Nas
Producenci
Kontakt

Godziny pracy:

PN - PT 9:00 - 15:00 

Punkt odbioru w Krakowie
(po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
(brak terminala płatniczego)

ul. Klimeckiego 14 (Pawilon B, box nr 46)
30-705 Kraków

Jak do nas trafić - Mapa Dojazdu

telefon

+48 570 606 708
+48 668 898 102
 
email

biuro@ogrzewanie-domu.pl
Współpraca

Czas realizacji zamówień

Warunki dostawy:

Towar zamówiony w sklepie internetowym ogrzewanie-domu.pl dostarczamy kurierem Fedex Express, na terenie Krakowa i okolic (po wcześniejszym ustaleniu terminu dostawy) przez pracownika naszego sklepu.

Zobacz mapę darmowej dostawy

 Na czas otrzymania przesyłki składa się:
czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier) 

Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, w okienku "Dostępność produktu", obok aktualnej ceny, pojawia się także informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru. Czas ten nie obejmuje czasu wysłania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki przewoźnikowi do momentu doręczenia. Dodatkowo dla klientów z Krakowa i okolic oferujemy usługę dostarczenia przesyłki tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie - dotyczy zamówień złożonych do godziny 14:00 (w dni robocze od poniedziałku do piątku); więcej informacji znajdziesz tutaj.

Po dodaniu towaru można ustalić najdogodniejszą wersję transportu. 

Większość popularnych towarów jest dostępnych natychmiastowo w naszym magazynie.
Jednakże dla części towarów z naszej oferty konieczne jest oczekiwanie na dostawę. By sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie towar jest dostępny, możesz skorzystać z podglądu w okienku "Dostępności" - na każdej karcie produktu.

 

Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

» Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy
Towar dostępny jest w naszym magazynie wysyłkowym. Zamówienie zrealizowane do godziny 12:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie". W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie.

Dodatkowo, na życzenie klienta, dostępna jest dodatkowo płatna usługa specjalna - dostawa w zawężonych godzinach dostawy przesyłki - do godziny 10:00, lub 12:00, po 17:00 do 19:00 lub po 19:00 do 22:00 lub dostawa w sobotę do godziny 10:00 lub 12:00. 
Godziny dostawy mogą ulec wydłużeniu w przypadku większej ilości paczek w danym rejonie.

» Produkt na zamówienie. Zamów już teraz.
Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Sprowadzany jest tylko na zamówienie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 5-10 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» Produkt tymczasowo niedostępny. Zapytaj o możliwość zamówienia.
Nie znamy przewidywanej daty dostawy produktu. Produkt zamawiany na życzenie klienta - dostępność i datę dostawy potwierdzamy dopiero po weryfikacji z naszymi dostawcami.

 

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację pocztą elektroniczną z numerem przesyłki.


Dostawa towarów wielkogabarytowych - informujemy, że dostawa za pomocą firmy spedycyjnej Fedex Express towarów wielkogabarytowych - ze względu na rozmiar lub konieczność właściwego zabezpieczenia towaru na czas transportu, przewożonego na palecie, następuje pod adres klienta ale bez wniesienia do lokalu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl