Opinie o Nas

KFA Grzejnik aluminiowy Gavia 500

Dostępność: 100 - 200 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 488,75 zł 488.75
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.10783
Producent: Armatura
Kod produktu: 793-100-44

Opis

Grzejniki aluminiowe Gavia 500 są odlewane ciśnieniowo ze stopów aluminium, posiadają wysoką wytrzymałość i odporność na korozję. Te nowoczesne grzejniki centralnego ogrzewania przeznaczone są do ogrzewania dowolnego typu pomieszczeń. Grzejniki Gavia mogą być montowane w instalacjach wodnych systemu zamkniętego i otwartego stalowych, miedzianych i z PCV przy spełnieniu wymagań określonych w karcie gwarancyjnej.

Ekonomiczność, oszczędność i wydajność osiągnięto dzięki zastosowaniu stopu aluminiowo-krzemowego o wysokiej przewodności cieplnej; zwiększonej powierzchni grzewczej; emisji ogrzanego powietrza poprzez „kierownice” oraz bardzo dobre współdziałanie z termoregulatorami. 
Estetyczny wygląd, niezawodność i wysoka jakość zagwarantowana jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu w technologii odlewania ciśnieniowego stopów aluminium oraz pokryciu powierzchni grzejnika podkładem anaforetycznym i lakierem proszkowym epoksydowo-poliestrowym koloru białego, nakładanym metodą elektrostatyczną, a następnie wypalanym w temperaturze 185° C.

Grzejniki aluminiowe Gavia wykonane są z wysokiej jakości stopu aluminium i krzemu, w procesie odlewu wysokociśnieniowego. Powierzchnie zewnętrzne, pokryte są warstwą powłoki antykorozyjnej i lakierowane proszkowo w kolorze białym. Przeznaczone są do instalacji wodnych, centralnego ogrzewaniam systemu zamkniętego i otwartego, wykonanych ze stali, miedzi lub rury wielowarstwowej.

Zaleca się, by współczynnik pH użytej w instalacji wody, mieścił się w zakresie 8-8,5. W przypadku montażu grzejnika w instalacji wykonanej z miedzi, gdy odczyn pH wody nie mieści się w podanym zakresie, zaleca się zastosować inhibitory korozji dopuszczone do stosowania w Polsce. Podejście do grzejnika: boczne.

Gwarancja: 15 lat

- całkowita wysokość elementu - 576 mm
- szerokość elementu - 805 mm
- głębokość elementu - 950 mm
- rozstaw przyłączy do instalacji - 500 mm
- ciśnienie robocze - 1,6 MPa

Moc cieplna:

ΔT 50°C - 1173 W
ΔT 60°C - 1488 W
ΔT 70°C - 1819 W

Grzejniki sprzedawane w pakietach 10 żeberek. Cena za 10 żeberek.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl