Opinie o Nas

Regulator pogodowy MiPro Sence SRC 720

Dostępność: 2 - 5 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 560,00 zł 560.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Saunier Duval
Kod produktu: 0020260972

Opis

MiPro Sense SRC 720

Krok po kroku do własnego komfortu

To naprawdę łatwe: w sterowniku MiPro Sense znajduje się nowy asystent personalizacji– ułatwia on ustawienie instalacji ogrzewania od podstaw. Wystarczy kilka dotknięć, aby spersonalizować pracę swojej instalacji. W sterowniku można ustawić działanie instalacji ogrzewania w 12 różnych przedziałach czasowych na dobę. W ten sposób uzyskujesz komfort i optymalne oszczędności energii.

 

Idealny do każdego kotła

Uniwersalny: sterownik systemowy MiPro Sense współpracuje ze wszystkimi kotłami Saunier Duval produkowanymi od 2003 r. Dzięki tej kompatybilności wstecznej nie zachodzi potrzeba wymiany starego kotła, wystarczy sam nowy sterownik.

 

Wprowadź pulpit kontroli energii i śledź dokładnie jej zużycie

Na co dzień, co tydzień, co miesiąc, co rok? Sterownik MiPro Sense pozwala na bieżąco śledzić zużycie energii – i daje możliwość ograniczenia jej zużycia. Sterownik systemowy udostępnia przejrzyste i dokładne informacje. Stale aktualizowane wskazania umożliwiają przeprowadzenie szczegółowej analizy ogrzewania domu i zużycia ciepłej wody.

 

Przejrzysty układ – najwyższa łatwość obsługi

Gdy opanujesz jedno urządzenie, będziesz rozumieć wszystkie – to dzięki zharmonizowanym interfejsom sterownika systemowego MiPro Sense i nowych kotłów. Nowa koncepcja obsługi w połączeniu z czytelną strukturą menu i prostą nawigacją umożliwia bezbłędną obsługę. Ustawienie komfortowego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody jest teraz łatwe jak nigdy.

Nowe możliwości

Regulator MiPro przeznaczony jest dla jednego obiegu grzewczego bez mieszacza, do współpracy z kotłami Saunier Duval wyposażonymi w złącze eBUS.

Możliwość rozbudowy układu po zastosowaniu modułów rozszerzających:

  • RED-3 - rozbudowa o 1 lub 2 obiegi grzewcze z mieszaczem, albo 1 obieg z mieszaczem i instalację solarną.
  • RED-5 - rozbudowa o 3 obiegi grzewcze z mieszaczem oraz instalację solarną

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl