Opinie o Nas

Pakiet Vaillant 0010043621: VC 25CS/1-5 + VIH R 150 + sensoCOMFORT 720 + zestaw 303920 + zestaw 0020151263

Dostępność: 1 - 2 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11 600,00 zł 11600.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Vaillant
Kod produktu: 0010043621

Opis

W skład pakietu nr. 0010043621 na najnowszym kotle marki Vaillant o mocy 25kW wchodzą:

  • Kocioł gazowy Vaillant ecoTEC VC 25CS/1-5
  • Zasobnik ciepłej wody użytkowej Vaillant VIH R 150
  • Regulator pogodowy sensoCOMFORT 720
  • Zestaw podłączeniowy do szachtu (303920)
  • Zestaw podłączeniowy kotła z zasobnikiem (0020151263)

 
Nie chcesz prowizorki, tylko instalacji, która będzie służyła przez lata? Gazowy kocioł kondensacyjny ecoTEC plus marki Vaillant to urządzenie z pewną przyszłością. Sprawdzona wysoka jakość przekłada się na wysoką trwałość, a innowacyjne funkcje zwiększają efektywność. Duża rożnorodność wersji: jednofunkcyjne (ecoTEC plus VC), dwufunkcyjne (ecoTEC plus VCW) oraz z wbudowanym zasobnikiem (ecoTEC plus VCI) są dostępne w wielu wariantach mocy, żeby zapewnić odpowiednie dopasowanie do Twoich potrzeb.Inteligentne sterowanie spalaniem: IoniDetect

Nowa, inteligentna funkcja IoniDetect samoczynnie dostosowuje pracę kotła do zmian rodzaju i jakości gazu. Dzięki tej technologii nie trzeba obawiać się różnic w jakości dostarczanego gazu oraz obawiać się konieczności zmiany nastaw do efektywnego spalania przy wahaniach jakości gazu. IoniDetect pozwala na stałą jakość pracy kotła co oznacza optymalizację zużycia energii. IoniDetect to optymalizacja procesu spalania. Adaptacyjna automatyka gazowa dostosuje mieszaninę gazowo-powietrzną do jakości gazu.

 

Zdalne sterowanie zwiększa efektywność

Sterowanie naszym nowym systemem grzewczym z dowolnej odległości wymaga niewielkich przygotowań. Niemal bez nakładów na montaż i bez wiedzy specjalistycznej można połączyć nowy kocioł z modułem internetowym sensoNET i aplikacją sensoAPP, aby sterować instalacją spoza domu. To nie tylko wygoda, ale także ochrona środowiska i źródeł energii: ogrzewanie działa tylko wtedy, kiedy trzeba.

 

Kontrola ogrzewania w najlepszym wydaniu

Pragniesz kontrolować zużycie energii? Pracę kotła można całkowicie kontrolować, a szczególnie wygodne jest użycie sterownika systemowego sensoCOMFORT. Nowy, zharmonizowany interfejs użytkownika z elementami dotykowymi sprawia, że kontrolowanie pracy kotła jest teraz wygodne jak nigdy. Nowoczesny wygląd i zoptymalizowana koncepcja obsługi umożliwiają intuicyjną i bezbłędną regulację.
Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl