Opinie o Nas

Programowany, internetowy regulator temperatury, Wi-Fi

Dostępność: 15 - 100 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 372,00 zł 372.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ENGO CONTROL
Kod produktu: T9E901WIFI

Opis

E901WIFI
Internetowy, bezprzewodowy regulator temperatury, Wi-Fi

Jest bezprzewodowym regulatorem zasilanym dwoma bateriami AA.

Wbudowany w odbiornik moduł Wi-Fi umożliwia sterowanie różnego rodzaju systemami ogrzewania. Użytkownik może zwiększać lub obniżać temperaturę w pomieszczeniach za pomocą aplikacji Engo Smart / Tuya Smart, zainstalowanej na tablecie lub smartfonie.

Sterowanie urządzeniem jest bardzo łatwe. Można zaprogramować je w taki sposób, aby temperatura automatycznie zmieniała się w ciągu dnia w zależności od konkretnych potrzeb domowników. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.

W zestawie zawierającym bezprzewodowy regulator temperatury E901WIFI znajduje się nadajnik, odbiornik oraz podstawka. Są one ze sobą fabrycznie sparowane i gotowe do pracy.

Urządzenie umożliwia wybór algorytmu sterującego: histerezy lub TPI, co pozwala na precyzyjne ustawienie optymalnej temperatury w przedziale od 5 do 35°C. Sterowanie regulatorem jest bardzo łatwe, a wszystkie najważniejsze informacje wyświetlają się na wyświetlaczu. Klawisze sterowania można zablokować, ustawiając kod PIN. Dzięki temu modyfikacja temperatury i innych parametrów jest możliwa wyłącznie przez osoby do tego upoważnione. Jest to praktyczne zabezpieczenie np. przed dziećmi.

Status urządzenia oraz jego poprawne działanie są sygnalizowane przez kolorowe diody. Na podstawie tego, która z nich świeci i w jaki sposób, użytkownik może łatwo odczytać konkretny sygnał i podjąć niezbędne działania, jeśli jest to konieczne.

 

 Dane techniczne urządzenia:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl