Opinie o Nas

Podgrz. gaz. WRD 10-4KG GZ-50 HYDRO 4300 17,4KW (7736505636)

Dostępność: 2 - 15 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 704,00 zł 1704.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.24687
Producent: Bosch - Junkers
Kod produktu: 7736505636

Opis

Junkers Hydro 4300 to najbardziej zaawansowany model. Wyposażony został w hydrogenerator dzięki czemu do uruchomienia palnika nie potrzeba baterii. Automatyczna regulacja wydajności dostosowuje moc palnika do aktualnych potrzeb tak, aby zachować stałą temperaturę przepływającej wody zapewniając maksymalną oszczędność zużycia gazu. Przemyślana konstrukcja, która zapewnia jeszcze większe oszczędności. Energia niezbędna do wytworzenia iskry czerpana jest z hydro turbiny napędzanej przepływającą wodą.

Podgrzewacz dostarczany jest w komplecie z wężykami do podłączenia ciepłej i zimnej wody. Rozstaw przyłączy oraz otworów montażowych jest taki sam jak we wcześniejszej wersji urządzenia, dzięki czemu modernizacja nie wymaga przerabiania instalacji. Urządzenia standardowo przystosowane są do pracy z gazem GZ50 z możliwością przezbrojenia do pracy z innymi rodzajami gazu GZ35, GZ41,5 oraz gazem płynnym.

Bosch Termotechnika to niekwestionowany lider na rynku gazowych przepływowych podgrzewaczy wody. Stosuje sprawdzoną technologię, którą nieustannie rozwija i ulepsza od ponad 100 lat. Wysoka jakość produktów potwierdzona jest licznymi nagrodami. Przy regularnym wykonywaniu przeglądów technicznych urządzenia pracują bezawaryjnie przez długie lata.

Biała obudowa, czarny symetrycznie rozplanowany panel sterowania oraz zaokrąglone narożniki – wszystko to sprawia, że urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie, stanowiąc element dekoracyjny pomieszczenia. Czytelny panel sterowania wyposażony jest w dwa ergonomiczne pokrętła, dzięki czemu regulacja urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna.

Nowoczesna konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę w różnych warunkach. Urządzenia zostały wyposażone w szereg czujników bezpieczeństwa, które kontrolują aktualne parametry pracy i w razie zaistnienia niebezpiecznej sytuacji wyłączają urządzenie. W celu ochrony palnika przed uszkodzeniem w wyniku działania wysokiej temperatury zastosowano dodatkowy czujnik cofania płomienia

Urządzenia z serii Junkers Hydro są zgodne z dyrektywą ErP, która od 26 września 2018 roku narzuca bardzo restrykcyjne limity emisji tlenków azotu (NOx). W urządzeniach zastosowano nowy palnik, dzięki któremu uzyskano bardzo stabilny i jednorodny płomień.

Automatyczna regulacja temperatury wody zapewnia odpowiednie dostosowanie zużycia gazu do aktualnych potrzeb, co zapewnia oszczędności w użytkowaniu.

 

Najważniejsze korzyści:

automatyczny zapłon dzięki hydrogeneratorowi – nie ma konieczności użycia baterii

płomyk pilot – cichy start urządzenia

wydajność ciepłej wody użytkowej 10, 14 l/min

 

 

Nawet do 5 lat gwarancji na urządzenia Junkers-Bosch!!!

 

W przypadku gazowych przepływowych podgrzewaczy c.w.u. marki Junkers Gwarancja Podstawowa udzielana jest na okres 24 miesięcy, licząc od dnia zakupu. Warunkiem udzielenia Gwarancji Podstawowej jest zakup i użytkowanie urządzenia na terenie Polski, posiadanie dowodu zakupu oraz montaż urządzenia przez Autoryzowanego Instalatora Junkers lub nieautoryzowanego instalatora posiadającego uprawnienia gazowe typu E.Aby uzyskać Gwarancję Dodatkową na urządzenie (z wyłączeniem osprzętu) na kolejne okresy roczne aż do upływu piątego roku gwarancji, wystarczy jedynie spełnić warunki uprawniające do Gwarancji Podstawowej, zlecić w ciągu ostatnich trzech miesięcy trwania okresu gwarancyjnego wykonanie przez Autoryzowany Serwis Junkers-Bosch płatnego przeglądu technicznego urządzenia oraz podpisać umowę Gwarancji Dodatkowej.

 

 

5 lat gwarancji na urządzenia Junkers-Bosch to:

 

▶ brak niespodziewanych usterek, ▶ większe bezpieczeństwo, ▶ mniejsze koszty eksploatacji,

▶ wyższy komfort użytkowania, ▶ minimum formalności – wszystkim zajmuje się serwisant wykonujący przegląd.

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne

Rodzaj Gazowe
Typ Przepływowy
Maksymalna temperatura wody wylotowej (°C) 65
Klasa efektywności energetycznej podgrzewania wody A
Modulacja mocy urządzenia Tak
Wyświetlacz TAK
Poziom mocy akustycznej, w pomieszczeniu (dB) 69
Sprawność (%) 88
Zakres regulacji mocy (kW) 10,6-17,4 kW
Wydajność ciepłej wody użytkowej dla dt=25K (l/min) 10
Wydajność ciepłej wody użytkowej dla dt=50K (l/min) 5
Typ zapłonu Elektroniczny - Hydrogenerator
Przyłącze odprowadzenia spalin (średnica wewnętrzna) 112,5mm
Przyłącze wody ciepłej G 1/2"
Przyłącze wody zimnej G 3/4"
Przyłącze gazu G 3/4"
Wymiary gabarytowe (wys. x szer. x gł.) 655mm x 310mm x 225mm
Masa 10,84 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl