Opinie o Nas

Pakiet Kocioł Vaillant ecoTEC VC 186 Pro + Zasobnik VIH R 120 + System do szachtu + Zestaw podłączeniowy

Dostępność: 2 - 5 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8 799,00 zł 8799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Vaillant
Kod produktu: IGS-PRO1

Opis

 

Na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy pakiet Vaillant oparty na kotłach Vaillant PRO oraz zasobnikach Vaillant VIH R 120 dodatkowo w zestawie otrzymują Państwo oryginalny zestaw podłączeniowy do szachtu (komina) oraz dedykowany zestaw podłączeniowy kotła z zasobnikiem wraz z czujką temperatury ciepłej wody użytkowej.

Pakiet możemy doposażyć w regulator pogodowy czy kompletny system spalinowy. Separatory zanieczyszczeń, filtry oraz zawory.

 

W ramach współpracy z autoryzowanymi instalatorami oraz serwisantami marki Vaillant, nasza firma świadczy możliwość umówienia oraz wyceny montażu kotłów na terenie Krakowa i okolic. Więcej informacji pod numerem: 570 - 606 - 708

 

W skład pakietu nr. IGS-PRO1 na kotle marki Vaillant o mocy 20kW wchodzą:

 • Kocioł kondensacyjny Vaillant ecoTEC PRO 186
 • Zasobnik ciepłej wody użytkowej Vaillant VIH R 120
 • Zestaw podłączeniowy do szachtu (303920)
 • Natynkowy zestaw podłączeniowy do VIH R120/6 zawierający: podłaczenie hydrauliczne z kotłem, czujnik temperatury c.w.u., syfon do zaworu bezpieczeństwa oraz grupę bezpieczeństwa Gazowy kocioł kondensacyjny ecoTEC pro to urządzenie wydajne, oszczędne oraz trwałe.

ecoTEC pro VC przeznaczony do podgrzewu ciepłej wody użytkowej, ogrzewania podłogowego, grzejnikowego, do nowych i remontowanych pomieszczeń.

Zalety ecoTEC pro VCW w skrócie:

 • Pneumatyczna automatyka gazowa
 • Zakres modulacji od 28% do 100%
 • Automatyczna nastawa mocy c.o. – adaptacyjne dostosowanie mocy do instalacji
 • 13 płytowy wymiennik ciepłej wody użytkowej i system Aqua Comfort – zapewniający stałą temperaturę c.w.u. ( VCW)
 • Intuicyjny panel obsługowy - przyjazny w obsłudze i podczas przeglądów technicznych
 • Asystent Instalacji – ułatwia rozruch urządzenia

 

 

 
Zasobniki uniSTOR VIH R/6 przeznaczone są do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, podgrzanej do maksymalnie 85°C, na potrzeby gospodarstw domowych i obiektów użytkowych. Służą do bezpośredniej współpracy z urządzeniami grzewczymi (gazowymi i olejowymi kotłami centralnego ogrzewania).

 

 • Budowa

Zasobniki uniSTOR VIH R/6 są wykonane z wysokogatunkowej stali emaliowanej i zabezpieczone dodatkowo przed korozją anodą magnezową. W ich wnętrzu znajduje się wężownica rurowa, która przenosi ciepło uzyskane w wyniku pracy urządzenia grzewczego (kocioł c.o.), oddając je wodzie znajdującej się w zasobniku. Jego zewnętrzną powłokę stanowi wydajna izolacja, która efektywnie chroni zasobnik przed stratami ciepła. Ta specjalna powłoka izolacyjna sprawia, że straty postojowe są bardzo niskie – wynoszą w zależności od klasy zasobnika i pojemności od 0,96 do 1,34 kWh/dobę dla VIH R/6 B.

 •  Wygodny montaż

Kompaktowa budowa i niewielkie gabaryty ułatwiają montaż zasobnika zarówno pod kotłem, jak i obok niego. Dzięki temu uzyskujemy estetyczny wygląd instalacji, a wymagana przestrzeń zabudowy jest zredukowana. Połączenia kotłów z zasobnikami umożliwiają funkcjonalne zestawy podłączeniowe skracające czas instalacji i poprawiające wydatnie estetykę wykonania. Kolorystyka uniSTOR VIH R/6 jest spójna z linią kotłów grzewczych, co wpływa na estetyczny wygląd całej kotłowni.

 •  Wysoki komfort i wygodna konserwacja

Dla uzyskania wysokiego komfortu każdy zasobnik jest wyposażony w dodatkowy króciec umożliwiający podłączenie cyrkulacji ciepłej wody. Uproszczenie czynności konserwacyjnych (na przykład wymiana anody magnezowej) zapewnia zastosowanie króćca spustowego z wbudowanym zaworem.

 •  Wysoka wytrzymałość

Ciśnienie robocze zasobnika wynosi 10 barów, co zapewnia niezawodną eksploatację nawet w przypadku okresowych skoków ciśnienia w instalacji. Wieloletnią ochronę przed korozją gwarantuje natomiast pokrycie zbiornika emalią ceramiczną oraz zastosowanie anody magnezowej.

 

 
 
Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl