Opinie o Nas

Kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny Bosch Condens GC9000iW 20E

Dostępność: 1 - 2 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12 000,00 zł 12000.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.71857
Producent: Bosch - Junkers
Kod produktu: 7736701278

Opis

Pomimo wysokich mocy nominalnych, od 20 do nawet 50 kW, Bosch Condens 9000i mogą komfortowo, efektywnie i oszczędnie zasilać przez cały rok zarówno duże systemy grzewcze, jak i instalacje w niewielkich domach, apartamentach i mieszkaniach. Automatyka sterująca, odpowiednia budowa wymiennika ciepła i zwężka Venturiego umożliwiają pracę Bosch Condens 9000i w szerokim zakresie modulacji mocy, nawet 1:10.

Jednym z podzespołów gwarantujących niezwykle wydajną i oszczędną pracę kotłów Bosch Condens 9000i jest nowa zwężka Venturiego. Ten precyzyjnie zaprojektowany i wykonany element odpowiada za właściwy dobór spalanej mieszanki paliwa z powietrzem w trakcie eksploatacji. Dodatkową zaletą zwężki Venturiego zastosowanej w Bosch Condens 9000i jest łatwość regulacji podczas pierwszego uruchomienia kotła lub w razie potrzeby zmiany rodzaju gazu.

Wykonanie podłączeń elektrycznych w Bosch Condens 9000i jest bardzo łatwe. Konstruktorzy kotłów nie tylko oznakowali kolorami, symbolami i ikonami poszczególne podłączenia, ale dodatkowo tak zaprojektowali mocowania przewodów, aby montaż i instalacja urządzenia odbywały się szybko i sprawnie.

Bosch Condens 9000i przyciąga wzrok i wyznacza nowy kierunek w technice grzewczej. W tych rewolucyjnych urządzeniach wyjątkowy design i najwyższej jakości materiały łączą się z innowacyjną techniką. Absolutną nowością jest też możliwość wyboru urządzenia z białym lub czarnym szklanym frontem.

Rewolucyjny design – komponenty najwyższej jakości Atrakcyjny i nowoczesny design, zaokrąglony kształt urządzenia oraz wytrzymała, zaawansowana technologicznie powierzchnia szklana to trzy główne cechy, które opisują Bosch Condens 9000i. Gdy urządzenie jest otwarte, od razu rzucają się w oczy najwyższej jakości komponenty.

Intuicyjna i łatwa obsługa Za pomocą innowacyjnego dotykowego panelu sterowania zintegrowanego z przednią szklaną obudową można jednym palcem sterować podstawowymi funkcjami kotłów Bosch Condens 9000i. Panel jest wyposażony w czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD, który umożliwia komunikację tekstową w języku polskim oraz graficzną w postaci ikon. Dla łatwiejszej nawigacji podświetlane są tylko aktywne obszary panelu sterowania. Bardziej rozbudowane sterowanie (np. kilkoma obiegami grzewczymi lub automatyczne zmiany temperatury w ciągu dnia i tygodnia) umożliwia elektroniczny regulator CW400 (wyposażenie opcjonalne). CW400 może być zamontowany zarówno na ścianie pomieszczenia, jak i wewnątrz urządzenia. W przypadku kotła wiszącego Bosch Condens GC9000iW regulator CW400 montuje się w specjalnie do tego celu przeznaczonym porcie umieszczonym w uchylnej części obudowy, bezpośrednio za dotykowym panelem sterowania i czytelnym wyświetlaczem tekstowym. Natomiast w kotle stojącym modułowym Bosch Condens GC9000iWM znajduje się wysuwana szuflada przeznaczona do montażu regulatora CW400.

Dane techniczne

Rodzaj Jednofunkcyjne
Komora Spalania Kondensacyjne

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl