Opinie o Nas

KOSPEL POMPA CIEPŁA HPI-4

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 500,00 zł 7500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Kospel
Kod produktu: HPI-4

Opis

Pompa ciepła HPI-4 służy do podgrzewania wody użytkowej przy wykorzystaniu energii zgromadzonej w otaczającym powietrzu. Pompa może być podłączona do dowolnego zasobnika c.w.u. Zastosowanie najwyższej jakości podzespołów o dużej wydajności pozwoliło osiągnąć dużą moc grzewczą na poziomie 4kW, co zapewnia szybki czas nagrzewania wody np. 200 litrów - ok. 2h; 400 litrów - ok. 4h (orientacyjny czas podgrzewania wody 15-45oC przy temperaturze powietrza 20oC.)

Sprężarka o dużej wydajności
Pompa HPI-4 wyposażona jest w sprężarkę rotacyjną o dużej wydajności, dzięki czemu osiąga moc grzewczą 4kW.
Podobne urządzenia innych producentów posiadają najczęściej moc zaledwie 1,5 do 2,5kW

Podwójny parownik
Parownik o dużej powierzchni wymiany ciepła jest elementem, który zapewnia ponadprzeciętne parametry grzewcze. Duża moc i wysoki współczynnik COP 3,8 (A20W45) pozwalają w sposób oszczędny podgrzewać wodę w czasie nawet o 30-50% krótszym od większości tego typu urządzeń dostępnych na rynku. 

Skraplacz współosiowy
W pompie zastosowano skraplacz współosiowy, który umożliwia bezpośrednie podgrzewanie wody użytkowej z maksymalną sprawnością.

Filtr powietrza
Ważnym elementem pompy jest filtr powietrza, który chroni parownik przed zanieczyszczeniami. Wydłuża to żywotność urządzenia i pozwala zachować wysoką sprawność podczas wieloletniej eksploatacji.

Programator czasowy
Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego programatora czasowego (wejście beznapięciowe)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl