Opinie o Nas

Bosch Regulator EasyControl CT200 (biały) do sterowania za pomocą Smartfona

Dostępność: 2 - 5 szt.
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 349,00 zł 1349.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.58333
Producent: Bosch - Junkers
Kod produktu: 7736701341

Opis

Z RACJI WIELU PYTAŃ, W SKRÓCIE OPISALIŚMY NAJWAŻNIEJSZE ZASTOSOWANIE I ZASADĘ DZIAŁANIA URZĄDZENIA:
 
  • JEST TO REGULATOR PRZEWODOWY, ZASILANIE 230V - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA PODSTAWKI TAK, ABY REGULATOR BYŁ W FORMIE STOJĄCEJ, JEDNAK NADAL BĘDZIE ZASILANY PRZEWODEM. (PODSTAWKA DS-1 - 300 ZŁ)
  • ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA GŁOWIC TERMOSTATYCZNYCH BEZPRZEWODOWYCH LUB ZAKUP URZĄDZENIA W KOMPLECIE Z TRZEMA GŁOWICAMI (MAKSYMALNIE DO REGULATORA PODŁĄCZYMY 19 GŁOWIC) - JEST TO OPCJA DODATKOWA - DZIĘKI TEMU UŻYTKOWNIK MA MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA RÓŻNYCH TEMPERATUR W POMIESZCZENIACH ZA POMOCĄ APLIKACJI NA SMARTFONA LUB STRONY INTERNETOWEJ (ZDALNIE PROGRAMOWALNA GŁOWICA - 349 ZŁ)
  • KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA POMIĘDZY REGULATOREM A PIECEM MOŻLIWA JEDYNIE W MODELACH GC2300IW PO DOKUPIENIU MODUŁU BEZPRZEWODOWEGO ( MODUŁ K20RF - 379 ZŁ)
  • REGULATOR WSPÓŁPRACUJE Z PIECAMI MARKI BOSCH-JUNKERS WYPOSAŻONYMI W KOMUNIKACJĘ EMS/EMS2 (CERASTAR SMART, CERAPUR 2200, CERAPUR COMPACT,CERAPUR SMART, CERAPUR ACU, CERAPUR ACU SMART, BOSCH CONDENS, CERAPUR MODUL, BUDERUS GB ITD. ) lista kompatybilnych urządzeń dostępna na dedykowanej stronie: https://www.bosch-easycontrol.com/pl/pl/easycontrol/czesto-zadawane-pytania-(faq)/
  • PO DOKUPIENIU ADAPTERA ON/OFF REGULATOR BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAŁ Z WIĘKSZOŚCIĄ DOSTĘPNYCH URZĄDZEŃ NA RYNKU NA ZASADZIE WŁĄCZ/WYŁĄCZ LUB PO MAGISTRALI OPEN THERM ( ADAPTER ON/OFF - 259 ZŁ )
  • W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB MAILOWEGO
 
Bosch EasyControl to inteligentny system zarządzania ogrzewaniem, który optymalizuje ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń i pracę kotła grzewczego zapewniając komfortową temperaturę otoczenia oraz ciepłej wody.

Zapewnia bezprzewodową komunikację między regulatorem podłączonym do kotła a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. Obsługuje aż do 20 niezależnych czasowo i temperaturowo stref grzewczych, w których może być zamontowanych do 64 głowic termostatycznych Bosch. Dzięki bezprzewodowej komunikacji regulatora z programowalnymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi Bosch (komunikacja radiowa) i ruterem internetowym (Wi-Fi) instalacja jest niezwykle łatwa. Dane pogodowe mogą być pobierane z Internetu lub z automatyki kotła po podłączeniu opcjonalnego czujnika temperatury zewnętrznej. Dodatkowo, w kotłach Junkers-Bosch z magistralą dwuprzewodową EMS2, możliwe jest programowanie czasów podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Wyjątkowy design regulatora z frontem w kolorze białym lub czarnym sprawia, że idealnie pasuje on do innowacyjnej linii urządzeń grzewczych Bosch. Obsługa EasyControl jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Można go programować za pomocą dotykowego wyświetlacza na regulatorze CT200 a także za pomocą smartfonów oraz tabletów.
 
Instalacja grzewcza z jednym obiegiem podzielonym na wiele indywidualnie programowalnych stref grzewczych to mniej materiałów instalacyjnych. Dzięki bezprzewodowej komunikacji regulatora z programowalnymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi Bosch (komunikacja radiowa) i ruterem internetowym (Wi-Fi) instalacja jest niezwykle łatwa. Adaptery zaworów grzejnikowych, dostarczane z każdą programowalną grzejnikową głowicą termostatyczną Bosch, zapewniają jeszcze większą swobodę montażu.

Dzięki Bosch EasyControl system ogrzewania włącza się tylko wtedy, kiedy ktoś jest w domu. Jest to możliwe dzięki zintegrowanej funkcji wykrywania obecności. Inteligentny system Bosch EasyControl na podstawie informacji o aktualnych i zaprogramowanych temperaturach w poszczególnych pomieszczeniach analizuje potrzeby cieplne budynku i przekazuje odpowiednią informację do kotła, co umożliwia modulację pracy urządzenia i ograniczenie zużycia gazu. Efekt to zwiększenie komfortu użytkowania poprzez zapewnienie zaprogramowanych przez użytkownika temperatur (niezależnie w każdym z pomieszczeń według indywidualnych programów czasowych), optymalizacja podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz zwiększenie sezonowej efektywności energetycznej ogrzewania pomieszczeń nawet o +5%.
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl