Opinie o Nas

Condens GC9000iW


Condens GC 9000i W rewolucyjny kocioł gazowy posiadający nowoczesny design, front wykonany ze szkła tytanowego w kolorze białym lub czarnym, moce od 20 do 50 kW oraz szeroki zakres modulacji nawet 1:10.

Kondensacyjny kocioł Condens GC 9000i W charakteryzuje się wieloma zaletami takimi jak:

  • Mobilne sterowanie - Technika ułatwijąca korzystanie z kotła przez internet za pomocą smartfona lub tabletu.Urządzenie wyposażone jest w odpowiednie okablowanie i porty do instalacji specjalnie dedykowanego modułu internetowego MB LANi, stanowiącego wyposażenie opcjonalne. Bezpłatna aplikacja EasyRemote do mobilnego zarządzania systemem grzewczym dostępna jest na urządzenia pracujące w systemach Android lub iOS.
  • Intuicyjna obsługa - Kocioł posiada dotykowy panel najwyższej jakości do sterowania wyposażony w czytelny ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD.
  • Dłuższa żywotność kotła GC9000i - Automatyka sterująca, odpowiednia budowa wymiennika ciepła i zwężka Venturiego umożliwiają pracę Condens 9000i w szerokim zakresie modulacji mocy, nawet 1:10, dopasowując się do aktualnego zapotrzebowania instalacji grzewczej na ciepło.
  • 10 lat gwarancji na wymiennik ciepła? - Niezależnie od warunków gwarancji określonych w dokumentach gwarancyjnych, dla urządzeń Condens GC9000iW oraz Condens GC9000iWM firma Robert Bosch Sp. z o.o. udziela 10 letniej gwarancji na aluminiowo-krzemowy blok kotła.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl